گل فروشی آنلاین - خرید گل در اصفهان - گل آنلاین | گل آف (Goloff)
گل آف

گل فروشی آنلاین اصفهان

گل آف
سفارش
علاقه مندیها


قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی گل‌آف: 

ماده ۱. سفارش و خرید از “سایت گل‌آف” تنها در صورت عضویت در این سایت امکان پذیر می باشد.  

ماده ۲. افراد بالای ۱۸ سال، تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دارند.

۲/۱. خرید برای افراد بین ۱۲ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است.  

۲/۲. رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده وگل‌آف هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.  

ماده ۳. فرآیند خرید از “سایت گل‌آف“ به شرح ذیل می باشد :

• بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در سایت پرداخت مبلغ تعیین شده به‌ یکی از روشهای ارائه شده توسط سایت  

**توجه:  

• تنها سفارش های دارای کد پیگیری و تایید شده توسط واحد سفارش تحویل داده می شوند. 

نام چاپ شده روی فاکتور، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت "گل‌آف" در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار، مسئولیتی ندارد؛ صدور فاکتور بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد و فاکتور نهایی درهنگام تحویل سفارش به خریدار ارائه می گردد.

ماده ۴. پس از اتمام عملیات خرید، امکان لغو سفارش (با توجه به نوع محصول) فقط با هماهنگی واحد سفارش و با توجه به ماده ۱۰ امکان پذیر است.  

ماده ۵. درصورتی‌که کسی برای دریافت گل در محل حاضر نباشد، بدیهی است خسارت وارده به گل‌آف تماماً بر عهده‌ی شخص سفارش ‌دهنده می‌باشد.

ماده ۶. پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌ های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده سایت نخواهد بود.  

ماده ۷. در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات ، اعضای سایت می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود به گل‌آف اقدام نمایند.  

ماده ۸. تیم گل‌آف نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا گل ارسالی تا حد امکان مطابق با طرح انتخابی شما باشد. با این‌حال با توجه به دخالت مستقیم دست انسان در تزیین محصولات از یک سو و فصلی بودن تولید و عرضه گل ها و همچنین تزیینات از سوی دیگر، ممکن است تفاوت ناچیزی بین گل ارسالی و سفارش ثبت شده در سایت وجود داشته باشد.  

ماده ۹. سایت گل‌آف طبق مواد ۳۳ و ۵۲ قانون تجارت الکترونیک، اطلاعات زیر را جهت خرید در اختیار ‌کاربر قرار می‌دهد:  

• مشخصات و ویژگی‌های محصولات و یا خدمات طبق قانون تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید محصول بر عهده مشتری است.  

ماده ۱۰. در صورتی که مشتری به هر دلیلی پس از خرید کالا توسط گل‌آف تمایل به کنسل کردن سفارش داشته باشد، تنها در صورتی که امکان کنسل شدن خرید توسط فروشنده و عودت کامل وجه وجود داشته باشد، وجه ریالی پرداختی توسط مشتری با کسر کارمزد خرید (که در پیش‌فاکتور ذکر شده است) طی سه روز کاری پس از عودت وجه توسط فروشنده به وی بازگردانده خواهد شد. این شرایط کنسل کردن و عودت وجه صرفا برای کالاهایی که توسط فروشنده ارسال نشده باشند قابل اجرا می باشد و در صورتی که فروشنده کالا را ارسال کرده باشد به هیچ عنوان امکان کنسل کردن آن وجود نخواهد داشت. همچنین جهت درخواست کنسلی محصول، خریدار می بایست ۳ ساعت قبل از ارسال شدن کالا نسبت به تماس تلفنی با واحد خرید و انجام هماهنگی های لازم در ساعات اداری اقدام نماید و در صورت انجام درخواست به صورت تماس در ساعات غیر اداری یا تعطیل، گل‌آف مسئولتی در قبال انجام آن ندارد.  

ماده ۱۱. گل‌آف این حق را دارد که با توجه به شرایط فصلی بودن و یا عدم موجودی بعضی از محصولات و همچنین افزایش و نوسان نرخ، سفارش مشتری را کنسل کرده و هزینه را به سفارش دهنده عودت دهد و سفارش دهنده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

-تبصره: گل‌آف می تواند در صورت ناموجود بودن محصولی، با هماهنگی مشتری سفارش را طبق درخواست مشتری تغییر دهد و محصول دیگری را جایگزین نماید و در صورتی که مبلغ محصول جایگزین شده بیشتر باشد خریدار موظف به پرداخت مابه التفاوت آن بوده و هیچگونه اعتراضی نسبت به پرداخت مابه التفاوت از خریدار قابل قبول نمی باشد.  

ماده ۱۲. گل‌آف این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی یا موقت متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده ۱۳. اگر محصول سفارش داده شده در هنگام تحویل توسط پیک گل‌آف دچار نقص یا مشکل باشد، سایت گل‌آف مشابه ترین گل را با ۲۰ درصد تخفیف در اسرع وقت به مشتری در ازای جبران خسارت تحویل خواهد داد.  

ماده ۱۴. در صورت سو استفاده از محصولات یا خدمات سایت گل‌آف برای انجام امور غیر قانونی و غیر شرعی عواقب آن به صورت تمام بر عهده سفارش دهنده می باشد.